najnowsze-info-bydgoszcz.pl

Legia z Warszawy ograła moskiewski Spartak i wysunęła się na pierwszą lokatę w tabeli grupy C! Sensacyjne rozstrzygnięcie w kolejce numer jeden zmagań Europa League!

Legia z Warszawy ograła moskiewski Spartak i wysunęła się na pierwszą lokatę w tabeli grupy C! Sensacyjne rozstrzygnięcie w kolejce numer jeden zmagań Europa League!

16.09.2021, 13:15

zespoły piłkarskie z naszego kraju bardzo rzadko są w stanie zagwarantować nam radosne odczucia w europejskich zmaganiach i nie podlega wątpliwości ten fakt. Z reguły kluby z PKO Ekstraklasy błyskawicznie ponoszą klęski w rozgrywkach eliminacyjnych i kończą swój udział w pucharach europejskich i jesteśmy przyzwyczajeni do tego. W trwającym aktualnie sezonie piłkarscy wielbiciele z Polski mogli być jednak znacznie mocniej zachwyceni z formy drużyn piłkarskich. W końcowym rozrachunku do grupowych zmagań europejskich zmagań dotarła wyłącznie Legia Warszawa, jednakże reszta zespołów w trakcie kwalifikacyjnych potyczek radziła sobie całkiem dobrze. Dzisiejszego dnia jednakże chcemy skupić się na dyspozycji warszawskiej Legii, która podczas środowego wieczoru zainaugurowała zmagania w grupowej fazie Ligi Europejskiej. W premierowym spotkaniu grupowej fazy oponentem był moskiewski Spartak, a więc naprawdę mocny zespół wywodzący się z Rosji.

Bardzo dużo sportowych redakcji przed tym pojedynkiem jednomyślnie twierdziło, iż warszawskiej Legii niesamowicie ciężko może być postarać się o jakąkolwiek zdobycz punktową. Teoretycznie Spartak z Moskwy wydawał się rywalem znacznie silniejszym i mistrz rozgrywek polskich musiał się mocno starać, żeby zdobyć chociaż remis w tym spotkaniu. Sytuacja podczas spotkania prezentowała się jednak zdecydowanie inaczej, co bez najmniejszych wątpliwości jest wesołą wiadomością dla sympatyków futbolu z Polski. Gracze prowadzeni przez Czesława Michniewicza już od pierwszych minut tego meczu postawili drużynie gospodarzy i w paru sytuacjach byli blisko ustrzelenia bramki. Bez cienia wątpliwości gracze Spartaka byli bardzo zaskoczeni tym, w jaki sposób ten pojedynek rozegrali piłkarze Legii z Warszawy. Gra mistrza polskich rozgrywek okazała się niesamowicie przemyślana i mogliśmy w niej zobaczyć koncepcję na ten pojedynek. W chwili, gdy na tablicy wybiła ostatnia minuta meczu zapowiadało się na to, iż pojedynek skończy się remisowym wynikiem. W doliczonym przez sędziego czasie jednak piłkarze Legii Warszawa zorganizowali genialną kontrę, która skończyła się trafieniem dla zespołu przyjezdnych zdobytym przez Kastratiego. Jeszcze na koniec spotkania zawodnicy moskiewskiego Spartaka jeszcze próbowali strzelić bramkę, ale nie wystarczyło im czasu i to piłkarze mistrza naszego kraju mieli możliwość świętować triumf.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij