najnowsze-info-bydgoszcz.pl

Wkrótce pojawi się najświeższy system weryfikacyjny na platformie Netflix. Podział konta ze znajomymi będzie wyraźnie bardziej zawiłe!

Wkrótce pojawi się najświeższy system weryfikacyjny na platformie Netflix. Podział konta ze znajomymi będzie wyraźnie bardziej zawiłe!

08.06.2021, 11:00

Delikatnie zdenerwowani stają się zwolennicy obrazów filmowych a także seriali, gdyż z internetowego świata przychodzą słabe komunikaty. Nazywana jako Netflix strona internetowa VOD planuje wstrzymać płatnikom współdzielenie kont. Była to do obecnej chwili bardzo pożyteczna i niezwykle popularna funkcja. Dużo użytkowników opłatę pokrywa za pojedynczy rachunek i oni mogą zamieszkiwać w wielu miejscach. Firma Netflix całe szczęście nie ogłosiła pełnego obostrzenia kont współdzielenia, jednakże zdecydowała stworzyć swego rodzaju ograniczenie. Platforma VOD Netflix planuje przystopować kont współdzielenie klientom, którzy nie mieszkają w jednym mieszkaniu. Będzie widnieć powiadomienie na telewizorowych ekranach, które ma wymusić na abonamencie potwierdzenie tego, że jest właścicielem. Lider pośród internetowych serwisów VOD zamierza wysłać zatwierdzający kod na zapisany adres email albo numer telefonu. Użytkownicy konta muszą w takim przypadku mieć świadomość tego, że nastąpić mogą zmiany w używaniu z serwisu VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij