najnowsze-info-bydgoszcz.pl

Szymański ustrzelił gola i został okrzyknięty herosem zespołu polskiego! Niesamowite emocje w dodatkowym czasie gry starcia z angielską drużyną narodową!

Szymański ustrzelił gola i został okrzyknięty herosem zespołu polskiego! Niesamowite emocje w dodatkowym czasie gry starcia z angielską drużyną narodową!

09.09.2021, 08:23

Od dawna wiadomo, iż drużyna narodowa Polski występująca w starciach na byłym stadionie dziesięciolecia bywa niesamowicie ciężka do pokonania. Faktycznie bardzo rzadko ponosimy porażki na tym obiekcie i należy podkreślić, iż duża w tym zasługa piłkarskich kibiców z naszego kraju. W przypadku, kiedy Stadion Narodowy zapełnia się do ostatniego krzesła nasi gracze dostają nadprogramowego zastrzyku umiejętności. W kwalifikacjach do katarskiego mundialu podopieczni szkoleniowca Sousy Paulo pokazują się do tego momentu dobrze, ale ich dyspozycja jest daleka od ideału. W wieczór środowy naszych zawodników czekał bardzo skomplikowany sprawdzian, jakim bez cienia wątpliwości był mecz z angielską kadrą. Każdy wielbiciel piłkarski z naszego kraju miał na uwadze to, jak trudnym oponentem w historii batalii naszej kadry narodowej są angielscy piłkarze. Jednakże w takiej sytuacji nie było miejsca na zawahanie, ponieważ najistotniejsze było ugranie maksymalnej ilości oczek.

Przed tym spotkaniem narodowa drużyna Polski była odgórnie skazywana na porażkę. Bez cienia wątpliwości należy wziąć pod uwagę to, że polscy gracze zazwyczaj naprawdę bardzo mobilizują się na spotkania ze znacznie silniejszymi. W tym meczu było tak samo i trzeba przyznać to, przez moment można było nawet twierdzić, że reprezentacja piłkarska Polski mogłaby rywalizować o zwycięstwo z reprezentacją Anglii. dla kadry Polski to okazało się naprawdę trudne starcie i bez żadnych wątpliwości warto ich chwalić za rywalizację do ostatnich minut. W chwili, kiedy bramkę w 80 min. ustrzelił Harry Kane mogło się wydawać, iż może to być koniec nadziei o pozytywnym wyniku. Piłkarska reprezentacja Polski ostatecznie nie zamierzała odpuszczać i do ostatnich minut tego pojedynku szukała możliwości na zdobycie bramki. Piłkarz AEK Ateny Damian Szymański w dodatkowym czasie gry, który zarządził arbiter ustrzelił bramkę na wagę remisowego wyniku. Była to bez wątpienia fantastyczna chwila w przypadku tego uzdolnionego piłkarza. Na koniec drużyna polska wyłuskała korzystny wynik na Stadionie Narodowym w spotkaniu z angielską drużyną i dzięki temu w dalszym ciągu posiada duże szanse na awans na światowe mistrzostwa.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij