najnowsze-info-bydgoszcz.pl

Rozmowa z Meghan Markle a także księciem Harrym

Rozmowa z Meghan Markle a także księciem Harrym

18.03.2021, 08:37

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o 20 miał miejsce wywiad znanej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O rozmowie tej szybko stało się niebywale głośno i wciąż jest to jeden z wiodących tematów w otoczeniu różnorodnych mediów. To był pierwszy wzajemny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego po odejściu pary z królewskiej rodziny a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. W trakcie rozmowy z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Na rozmowie ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Ponadto, na podstawie upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym konflikcie w rodzinie królewskiej stoją właściwie po stronie Elżbiety II i reszty członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Nie mniej jednak nie da się zaprzeczyć, iż poparcie jest niezwykle odmienne, zależnie od . Tabloidy brytyjskie dostrzegają, że w przypadku gdy Harry i Meghan pragnęliby kiedyś powrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili definitywnie swoją okazję. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła również sprawę tego, że książe nie widział wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam dodał, a także temat samobójczych myśli Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się zbieraniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili czwórkę profesjonalistów analizujących w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na analizę wywiadu dwa dni przed jego emitowaniem. Doświadczeni profesjonaliści, w tym dawniejszy sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, omówili cały wywiad, zarzucając jednocześnie Oprah brak obiektywizmu natomiast Meghan Markle stosowanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz Meghan został zaprezentowany w wieczornym TVN24. Co istotne, wywiad ten podglądało średnio mniej więcej 1mln widzów. Stacja stała się wtedy wiceliderem rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, że wywiad ten jedynie potwierdził informacje dotyczące Oprah Winfrey jako redaktorki, która może wykrzesać z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Biorąc pod uwagę emocjonujące rewelacje książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już wielokrotnie. Bezsprzecznie można stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne cały czas komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij