najnowsze-info-bydgoszcz.pl

Pokazana z jego strony piosenka zbyt kiepska na finałowy występ zawodów Eurowizji! Niewesoły koniec przygody Rafała Brzozowskiego z Eurowizją.

Pokazana z jego strony piosenka zbyt kiepska na finałowy występ zawodów Eurowizji! Niewesoły koniec przygody Rafała Brzozowskiego z Eurowizją.

26.05.2021, 16:34

Należy rozumieć to, iż nasza ojczyzna na ogół nie zachwycała widowni w okresie turnieju Eurowizji. Naszego kraju największym dorobkiem najczęściej jest zakwalifikowanie się do finału konkursu, w którym zdobywaliśmy końcowe miejsca. Eurowizja była odwołana w ubiegłym roku, gdyż rozprzestrzeniała się pandemia COVID-19, która powstrzymała nie jedynie Europę, lecz także cały świat. W tej edycji ambasadorem naszego państwa w trakcie zawodów Eurowizji został Brzozowski Rafał, który miał zachwycić wielbicieli muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Sporo publicystów nie było zadowolonych z wybrania wysłannika Polski, jednak w końcowym rozrachunku do zmiany nie doszło. Przykro że byliśmy zmuszeni ponownie rozstać się z konkursem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego oczekiwali. Brzozowski, który był reprezentantem naszego narodu podczas turnieju Eurowizji nie skłonił ku sobie telewidzów i właśnie dlatego wyeliminowany został na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego konkursu europejskiej piosenki.

Telewidzowie z naszego kraju z całą pewnością są już bardzo zblazowani tego rodzaju obrotem spraw. Trzeba zdawać z tego sobie sprawę, iż "The Ride" czyli przyśpiewka wykonywana przez Brzozowskiego Rafała była po prostu kiepska. W tej piosence nie było niczego efektownego, co by mogło wprawić w zachwycenie widownie europejską. To jest następna edycja turnieju piosenki europejskiej, w trakcie którego reprezentant Polski nie umie zakwalifikować się do fazy finałowej. Od dłuższego czasu wskazanie przedstawicieli naszego państwa na turniej Eurowizji nie wychodzi Polakom zbyt dobrze i bez większego problemu możemy dostrzec. Warto w takim przypadku mieć nadzieję na to, że w następnych latach nasze Państwo da radę wejść do finałowej batalii o zwycięstwo w zawodach europejskiej piosenki. W tego rodzaju przypadku niezwykle kluczowe jest to, by wskazać dobrego artystę, który będzie umiał rozpalić europejską widownię. W przeciwnym razie następny raz nie będziemy mieć możliwości do starcia finałowego w trakcie konkursu Eurowizji.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij