najnowsze-info-bydgoszcz.pl

Już niedługo premiera nowego PS5

Już niedługo premiera nowego PS5

21.09.2020, 16:07

Jeszcze w 2019 roku zapowiedziano, iż w aktualnym roku japońska firma Sony przedstawi światu swoją nową produkcję, mianowicie PlayStation5. Na chwilę obecną pośród graczy dalej ceniona jest poprzednia konsola i nie wygląda na to, aby zaciekawienie nią miało osłabnąć. Mimo tego Sony zdecydowało się na stworzenie konsoli do gier najnowszej generacji, a gracze czekają z niecierpliwością.

Najświeższe zastosowania technologiczne w PS5

Japońska firma Sony wielokrotnie udowodniła, iż bywa pionierem wśród innych firm tego typu i umie zdziwić graczy. Konsola PS4 postawiła niezwykle wysoką poprzeczkę innym firmom na rynku - wszystko przez kompletnie nową jakość, jakiej nigdy wcześniej nie zaproponowała inna marka. Grafika, bardzo czułe kontrolery, gry najwyższej generacji - gracze bez wątpienia byli w stanie docenić te wspomniane atrakcje i dzięki temu aktualnie PlayStation4 jest najszybciej zarabiającą konsolą do gier wszech czasów.

Jednakże z początku pojawiły się różnego rodzaju kłopoty - marka Sony chciała przekroczyć wszystkie technologiczne granice (co rzeczywiście im się udało), jednak wypuszczenie oraz przedpremierowe prezentacje konsoli PS4 wzbudziły mieszane emocje. Graczom, którzy byli przyzwyczajeni do starszej konsoli PS3, niekoniecznie pasowały przykładowo kontrolery, gdyż na starcie wydawało się, że będą dosyć niewygodne w użyciu. W końcowej wersji kontrolery mają zasadniczo podmieniony wygląd, jednak kłopotem pozostawał pierwotny model PS4. PlayStation 4 się nadmiernie przegrzewała, urządzenie potrafiło także samodzielnie wyłączać się.

Jednak po pewnym czasie i poprawkach wrzucanych na bieżąco, się okazało, że jednak firma Sony podąża w niezłą stronę, a zaprezentowana konsola dostała miano bestsellerowej. Jednakże nie byłoby to możliwe, gdyby nie gierki, które sporo fanów wysoce sentymentalnie wspomina.

PS5 - jak wypadnie na tle innych?

Najprawdopodobniej każdy gracz czy fan technologicznych ciekawostek z niecierpliwością oczekuje ukazania się najnowszej konsoli do gier. Marka Sony powiedziała, że gry poznane na PS4 zadziałają na nowszej konsoli (jednak nie podziała na odwrót, co wielu ludziom się nie podoba). Pojawiły się już teraz pierwsze wiadomości o problemach z wcześniejszymi zamówieniami - mówi się, że firma Sony nie wyrabia się z taśmą produkcyjną, jednakże nie mamy pewności, czy nie są to aby tylko złośliwe pomówienia. W Sieci wyskakują się następne informacje również o tym, że konsola PS5 ma teoretycznie kłopot z jakością obrazu 4k. Aczkolwiek i tutaj nie wiemy, jak jest w rzeczywistości. Wszystkiego dowiemy się w chwili premierowego ukazania się urządzenia, tj. dziewiętnastego listopada roku 2020.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij