najnowsze-info-bydgoszcz.pl

Juventus Turyn FC uratował remis z Romą

28.09.2020, 13:39

Bramkarz naszej kadry był zmuszony dwa razy do wyciągnięcia futbolówki z bramki. Ekipa naszego bramkarza długo odrabiała straty. W zespole Juventusu Turyn występuje jednak CR7, który umie zmotywować zespół do odrabiania strat. Finalnie drużyna z Turynu zdołała wywalczyć remis. Pojedynek dwóch potężnych drużyn zakończył się rezultatem 2:2. Zespół z Turynu przez trzydzieści minut grał w dziesięciu. Czerwony kartonik otrzymał pomocnik Rabiot.

Kibice Juventusu Turyn po pojedynku z Sampdorią liczyli na to, że styl ich zawodników uległ poprawie. Gracze Starej Damy pokazali się dużo lepiej niż w poprzednim sezonie ligi włoskiej. Mecz z Romą był jednak niesamowicie trudny. Piłkarze Romy nie planowali oddać trzech punktów drużynie Juventusu Turyn. Ostatecznie starcie zakończyło się remisem. Oba kluby są z pewnością ucieszone z ze zdobytego punktu.

Wiele goli w spotkaniu.

Wojciech Szczęsny zaczął ten pojedynek od pierwszych minut. Trzeba podkreślić, że Wojtek Szczęsny był niedawno piłkarzem drużyny z Rzymu. W niedzielnym spotkaniu polski bramkarz zaprezentował się z niezwykle dobrej strony. W kilku sytuacjach zaprezentował kibicom efektowne parady. Ronaldo również spisywał się solidnie. W 30. minucie nasz bramkarz musiał wyjąć piłkę z siatki. Wówczas sędzia postanowił podyktować jedenastkę dla zespołu gospodarzy.

Do karnego podszedł Jordan Vertout. Gracz Rzymian wykonał pewny strzał. Nasz reprezentant był bardzo blisko wybronienia tego strzału. Finalnie wtoczyła się do bramki. Juventus FC bym zmuszony gonić wynik. Przed zakończeniem pierwszej odsłony pojedynku fani mogli oglądać jeszcze dwa trafienia. Najpierw gola zapisał na swoje konto Cristiano Ronaldo. Portugalski napastnik dostał okazję na zdobycie bramki z rzutu karnego. Sędzia tego meczu zarządził jedenastkę po dotknięciu ręką Lorenzo Pellegriniego.

Cristiano Ronaldo nie zawahał się i skierował piłkę do siatki. Golkiper Romy był w tej sytuacji bez szans na udaną paradę. Uderzenie gracza Juventusu był piekielnie precyzyjny. Mistrz kraju krótko cieszył się z remisu. Chwilę po bramce Ronaldo piłkarze Rzymian przeprowadzili niesamowicie groźną sytuację. Piłkę do siatki bronionej przez Wojtka Szczęsnego wstrzelił Jordan Veretout. Trzeba przyznać, że był to bardzo emocjonujący mecz. Zawodnicy Juventusu byli zmotywowani, aby wywalczyć remis.