najnowsze-info-bydgoszcz.pl

Cztery trafienia Lewandowskiego w lidze niemieckiej!

Cztery trafienia Lewandowskiego w lidze niemieckiej!

05.10.2020, 10:33

Bardzo dobry mecz zagrał w popołudnie niedzielne najlepszy zawodnik naszej kadry, czyli Lewandowski. Trzeba przyznać, że tak naprawdę sam rozbroił ekipę Herthy Berlin. Nasz kapitan zagrał pełne 90 minut. Na na placu boju mogliśmy oglądać innego Polaka, czyli Piątka Krzysztofa, który pojawił się w drugiej odsłonie meczu. Zdołał zaliczyć asystę przy golu kolegi z zespołu. Druga część spotkania była naprawdę ekscytująca.

Zespół z Monachium przeżył ostatnio niełatwy okres siedmiu dni. Przed tygodniem ponieśli porażkę z zawodnikami TSG 1899 Hoffenheim. W środę pokonali zespół z Dortmundu 3:2 w pojedynku o Superpuchar ligi niemieckiej. Pojedynek z drużyną ze stolicy miał potwierdzić, że utrata punktów przed tygodniem to wyłącznie wypadek przy pracy. Szczególnie Lewandowski Robert chęć zaprezentować się z dobrej dyspozycji. Do spotkania z drużyną ze stolicy Niemiec polski zawodnik miał tylko jedno trafienie w niemieckiej lidze.

Fantastyczna druga odsłona starcia!

Piłkarze Bayernu solidnie weszli w ten pojedynek. Od samego początku spotkania naprawdę energiczny na placu gry był Robert Lewandowski. Miał okazję na wstrzelenie bramki, jednak jego atak był delikatnie chybiony. Chwilę później swoją akcję mieli gracze drużyny Herthy z Berlina. Dodi Lukebakio nie był w stanie zmieścić piłki w siatce golkipera drużyny Bayernu, czyli Neuera Manuela. Należy przyznać, że zawodnicy Herthy Berlin ukazali się w fenomenalnej dyspozycji. To był niezwykle pasjonujący mecz.

Pierwsze trafienie w tym meczu strzelił niemiecki piłkarz Mueller Thomas. Sędzia tego meczu trafienia ostatecznie nie dopuścił. Piłkarz Bayernu był w tej sytuacji na ofsajdzie. Bayern Monachium mimo to nadal konstruował akcję pod polem karnym rywali. Wkrótce futbolówkę do siatki golkipera drużyny gości wstrzelił napastnik Bawarczyków, czyli Lewandowski Robert. Pierwsza część tego pojedynku skończyła się prowadzeniem 1:0.

Ostatecznie ten pojedynek piłkarski zakończył się zwycięstwem Bawarczyków 4:3. Należy przyznać, że ten mecz był niezwykle wyrównany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij